Села Швайківської територіальної громади прикрашають яскраві та пізнавальні інформаційні знаки

Дата: 25.10.2021 16:14

При в'їзді у села Мирославка, Демчин, Райки, Швайківка, Слободище, Малосілка та Катеринівка відтепер стоять яскраві інформаційні знаки.

Встановлені за ініціативи голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна, конструкції є не лише естетично привабливим елементом, а й інформаційно-просвітницьким.

«Знаки – своєрідна візитівка нашої громади. На них – коротка інформація про наші села. Також на інформаційних стендах ми закликаємо дотримуватись правил благоустрою та берегти довкілля», - повідомив голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян.

На стендах – карта кожного населеного пункту, з нанесеними вулицями, адмінбудівлями, закладами культури та ФАПами.  Чільне місце займає конструкція, що інформує про адміністративну відповідальність за порушення правил благоустрою. Та закликає оберігати довкілля.