Габріел Мкртчян: «Вжиття посилених протиепідемічних заходів – необхідність, яку диктує нам час»

Дата: 29.10.2021 15:34

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Швайківської сільської ради відбулось 29 жовтня. На порядку денному – питання про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення СOVID-19.

«Поширення коронавірусу відбувається стрімкими темпами. Кількість госпіталізованих постійно зростає. Тож вжиття посилених обмежувальних протиепідемічних заходів – необхідність, яку диктує нам час», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Отож, починаючи з 30 жовтня на території громади діятимуть карантинні обмеження «червоного» рівня епіднебезпеки.

У  закладах освіти громади продовжено осінні канікули ще на один тиждень (з 1 по 7 листопада)

З метою запобігання можливому поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID-19 та виконання заходів щодо ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово призупинено особистий прийом громадян в адміністративних будівлях Швайківської сільської ради.

Посилено інформаційну роботу щодо важливості дотримання визначених протиепідемічних заходів та необхідності вакцинації населення.