Працівників культури Швайківської громади відзначили Грамотами Житомирської обласної державної адміністрації

Дата: 09.11.2021 17:02

За високий професіоналізм, самовіддану працю, вагомий внесок у збереження та розвиток національної культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, Грамот Житомирської обласної адміністрації удостоєні працівники культури та колективи Швайківської територіальної громади.

Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА відзначив Марію Мошківську, бібліотекаря Мирославського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. І.О.Онишка, та аматорський колектив «Файні молодички» клубу села Райки. Вручив Грамоти працівникам голова громади Габріел Мкртчян.

«Дякую вам за вашу працю та креатив, щирість та душевність. Зичу вам та вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, творчого натхнення та Божої благодаті», - побажав Габріел Мкртчян.