«Школа безпеки» Швайківського закладу загальної середньої освіти діє, навчає та повчає

Дата: 10.11.2021 16:23

З метою популяризації здорового та безпечного способу життя, в Швайківському закладі загальної середньої освіти І -ІІІ ступенів діє «Школа безпеки».

10 листопада відбулася презентація дитячого журналу «Здоров'ятко». Програма заходу була підготовлена для учнів початкової школи. Діти брали участь у створенні сторінок журналу з таким тематичним наповненням: «Куди телефонувати в разі небезпеки», «Корисно – шкідливо»,«Світлофор» та «Супермени проти коронавірусу».

Для вихованців закладу було підготовлено виступ агітбригади «Юних пожежників» та відеоролик «Школа безпеки нашого закладу».

По завершенню заходу діти отримали пам’ятки-побажання «Безпека життєдіяльності». Розважальна частина журнала «Здоров'ятка» була представлена переглядом мультиплікаційних відеороликів « Із газом не жартуй!» та «Абетка дорожнього руху».

Олена Бруцька, класовод другого класу