Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян привітав жителя села Мирославки Олександра Гусара з перемогою на Чемпіонаті Європи

Дата: 15.11.2021 16:40

Позитивний, з великою внутрішньою силою та  залізною волею – таким є житель села Мирославка Швайківської територіальної громади Олександр Гусар. Нещодавно чоловік повернувся з Чемпіонату Європи з армспорту серед спортсменів з інвалідністю, на якому здобув дві медалі – «золото» на ліву руку й «срібло» на праву. Олександр Гусар виступав у складі Національної збірної команди України на змаганнях у місті Вільнюсі (Литва).

Привітати чемпіона завітали голова громади Габріел Мкртчян, староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук.

«Захоплююся силою духу та незламністю Олександра. Громада пишається нашим чемпіоном. Зі свого боку, готові підтримувати та мотивувати спортсмена для подальших досягнень та зростання», - наголосив Габріел Мкртчян.

Нині Олександр Гусар готується до участі у чемпіонаті світу з пара-армреслінгу, який проходитиме в Бухаресті (Румунія).