Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян вітає з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 09:01

Шановні військовослужбовці та ветерани! Дорогі захисники Батьківщини! Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України! Нашій армії – 30 років! За цей час вона набула унікального практичного досвіду, стала однією з найпотужніших та найдосвідченіших армій Європи.

Спокій наших домівок – у ваших надійних та сильних руках. У цей важкий для нашої країни час на військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя народу.  Ви – наша національна гордість, гарант стабільності та безпеки. Ваші мужність та сила, витримка, відповідальність здатні подолати будь-які перешкоди.

Шановні військовослужбовці, бажаємо професійних успіхів, родинного щастя та затишку, мудрості, впевненості у майбутньому, гарного настрою, любові, надії та миру. Нехай завжди береже вас Господь.

З повагою – Габріел Мкртчян,

голова Швайківської територіальної громади