Проведено перший (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 09.12.2021 10:52

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»  («Джура») в Швайківському ліцеї організовується щороку  і проходить з метою виховання свідомого, патріотично налаштованого молодого покоління, яке пройшло гарт і отримало розуміння військової справи в юнацькому віці.

Учасниками гри в першому турі стали чотири рої (52 учасники), учнів Швайківського ліцею:

рій «Воля» (9-11кл),

рій «Козаки» (7-8кл.),

рій «Калина» (5-6кл.).

Перший тур розпочався оглядом строю та пісні. Конкурс «Впоряд» проходив у вигляді демонстрації навичок зі стройової підготовки. З великою шаною учні вітали головного суддю, вчителя захисту України Гапчина Андрія Йосиповича, який  був учасником бойових дій на  сході України.

Катерина КУЦАК , заступник директора

з виховної роботи