Учні Швайківського ліцею долучились до флешмобу: «Зроби фото з хусткою»

Дата: 10.12.2021 10:31

Яскраві та оригінальні, таємничі та загадкові – саме такими виглядають учениці Швайківського ліцею, які долучились до флешмобу «Зроби фото з хусткою». Всесвітній день української хустки традиційно відзначають 7 грудня.

Свято започатковане з метою збереження українських традицій. З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.

Швайківський ліцей  теж  має світлини дівчат  у яскравих хустках і долучається до акції в мережі, публікуючи красиві фото. Ми зібрали для вас лише незначну кількість неймовірних світлин від  дівчат, яким так личить хустина.

Олена ГРАБЧУК, вчитель технології