Звернення голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Доземно схиляємось у великій подяці перед вами! Перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу, мужністю й героїзмом тих, хто серед нас…

14-е грудня стало Днем Перемоги над страшною небезпекою, Днем вшанування ліквідаторів-чорнобильців, Днем пам’яті в Україні. Адже саме цього дня трагічного 1986-го було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Аварія, що сталася 26-го квітня 1986-го року на Чорнобильській атомній електростанції, – це день лиха, болю й скорботи… А букви ЧАЕС – символ трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей...

Нині на теренах Швайківської територіальної громади проживає дванадцять ліквідаторів ІІ категорії та два ліквідатори ІІІ категорії. Ви врятували майбутнє для нащадків, за що вам глибока наша шана та вдячність.

Бажаємо усім героям-чорнобильцям та їх рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

З повагою – Габріел Мкртчян, голова Швайківської територіальної громади