До малечі села Демчин завітав Святий Миколай

Світле та радісне свято – День Святого Миколая – зібрало малечу села Демчин у сільському клубі.

«Іде Святий Миколай» - свято, на яке з нетерпінням  чекали діти. Разом із завідуючою клубом Інною Татарчук маленькі жителі села підготували казкове дійство. У теплому колі друзів діти співали пісні про Святого Миколая, розповідали йому вірші.  У залі панувала тепла та радісна атмосфера. Приємно милувала око красуня-ялинка, яку діти  прикрасили виготовленими власноруч прикрасами.

Завітав на свято голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян, який побажав дітям Божого захисту, радості та міцного здоров'я. У подарунок від сільського голови діти отримали солодощі та фрукти.

Привітали малят староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук та депутат сільської ради Андрій Кудинський.

За сприяння місцевих підприємців діти отримали подарунки.

Загалом свято подарувало позитивні емоції та  гарний настрій. Подія  залишить приємні спогади  пам'яті маленьких та дорослих жителів села.