Триває підготовка до чергової сесії Швайківської сільської ради

Детальне опрацювання та уважний розгляд проходять усі питання, винесені на засідання сесії Швайківської сільської ради, що відбудеться 24 грудня.

У роботі постійних комісій взяли участь сільський голова, його заступники, депутати, начальники відділів.

Попереднє вивчення та обговорення проекти рішень пройшли  на постійній комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Питання порядку денного встигла розглянути комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою.

«У своїй діяльності сільська рада керується принципами законності, відкритості та прозорості. Почуття відповідальності за проголосовані рішення  - високі. Бажаю нам чіткої та злагодженої роботи на сесії», - побажав Габріел Мкртчян.

Ознайомитись з проектами рішень, винесеними на засідання сесії, можна на офіційному сайті Швайківської сільської ради  https://shvaykivska-gromada.gov.ua/17-sesiya-8-sklikannya-10-26-19-13-12-2021/.