Часточка тепла для працівників культури

Гарний настрій, незабутні емоції та тепло сердець – зазвичай, саме вони дарують ці емоції глядачам. Проте й самі не відмовляться від часточки тепла й турботи у здійсненні професійної діяльності.

За сприяння голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна, працівникам культури стане працювати більш тепло та комфортно. Напередодні Рідзвяно-новорічних свят заклади отримали тепловентилятори. Ними працівники зігріватимуться в холодну та морозну пору.

Директори будівників культури, завідувачі клубів вдячні голові громади Габріелу Мкртчяну, його заступникам Олені Лещенко та Едуарду Томашевському за турботу та розуміння.   Працівниці галузі щиро зичать керівництву міцного здоров'я та родинного затишку, а усій громаді – успіхів та процвітання.