У Мирославському ліцеї ім. О.І. Онишка відбулось новорічне свято

Святкова атмосфера панувала 30 грудня у Мирославському ліцеї. У закладі відбулось казкове новорічне дійство, на яке з особливим трепетом чекали наймолодші школярі.

Привітати ліцеїстів та педагогічний колектив з прийдешнім Новим роком завітали голова Швайківської громади Габріел Мкртчян, староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук. Завітав на свято до школярів голова громади з подарунками – новеньким телевізором та фруктами.

«Щиро зичу усім дітям та дорослим міцного здоров'я. Хай новий рік принесе усім нам успіхи, досягнення, відкриття», - побажав Габріел Мкртчян.

Свято подарувало кожному незабутні емоції та позитивні враження. Хочеться вірити, що святковий настрій ще довго не полишатиме дітей та дорослих.