Чарівне і казкове новорічне свято зібрало дружну шкільну родину Райківської гімназії

  • 753

Свято добра, зимової чарівності та новорічної казковості відбулось 30 грудня у клубі села Райки. Учнів Райківської гімназії зібрало новорічне дійство, яке із задоволенням відвідав голова громади Габріел Мкртчян та староста села Наталія Войнівська.

Новий рік – час, коли ми загадуємо бажання і щиро віримо у їх здійсненність. Це час мрій та подарунків, милування красунею-ялинкою та смакування мандаринками. А для учнів Райківської гімназії – це веселі конкурси, пісні, сучасні танці, хороводи та жарти.

«Щиро вітаю вас з Новим роком! Нехай 2022-ий подарує щастя та добробут, удачу та везіння. Бажаю усім міцного здоров'я та гарного настрою», - побажав Габріел Мкртчян. На свято голова громади завітав з подарунками – солодощами та фруктами. Присутні на святі діти отримали подарунки від підприємця та депутата сільської ради Артема Мкртчяна, який завжди підтримує старостинський округ у добрих справах та намірах.

Загалом, свято було сповнене світлих миттєвостей, таємниць та веселощів. Кожна дитина отримала масу позитивних вражень та порцію гарного настрою.