Добра справа підприємця, мецената й депутата сільської ради Артема Мкртчяна

«Скільки в людині добра, стільки в ній життя» - стверджував ще у ХІХ столітті американський поет і філософ Ральф Емерсон. Актуальною є ця фраза й нині. Добрі вчинки окриляють та надихають. А особливо тоді, коли  йдуть від щирого серця.

Адресну допомогу від підприємця, мецената й депутата сільської ради Артема Мкртчяна отримали п'ятнадцять родин Швайківської територіальної громади. Долучився до доброї справи й депутат сільської ради Андрій Кудинський.

Допомогу отримали сім'ї різних категорій – малозабезпечені та неповні, ті, що перебувають у складних життєвих обставинах та діти, які нещодавно втратили маму… Підтримку отримали ті родини, які, на думку Артема Мкртчяна, потребують цього більш за все. Пакунки, у вигляді 10 кілограмів  цукру, 10 кілограмів борошна, 10 кілограмів  різних круп та  5 літрів олії,– неабияка підтримка для сімей.

Швайківська сільська рада висловлює слова щирої вдячності Артему Мкртчяну за допомогу та підтримку жителів громади, добре слово та чуйне ставлення.

Правду кажуть, що добро врятує світ, тож наповнюймо ним своє життя та даруймо його тим, хто нас оточує.