Допоможіть встановити особу чоловіка, чиє тіло знайшли у Бердичеві у підвальному приміщенні

10 грудня до поліції надійшло повідомлення про виявлення тіла невідомого чоловіка. Наразі правоохоронці встановлюють його особу та звертаються за допомогою у цьому до громадян.

Тіло чоловіка виявили у підвальному приміщенні в одній із місцевих багатоповерхівок в мікрорайоні атопарку. За попереднім висновком, смерть невідомого настала внаслідок переохолодження.

Поліцейські встановлюють особу чоловіка та просять відгукнутись громадян, які володіють будь-якими відомостями щодо нього.

Його прикмети: вік близько 40-45 років, зріст приблизно до 175 см, середньої тілобудови.

Був одягнутий у білу футболку із надписом «QUIK SILER», чорний светр, чорну куртку з білими вставками, сині джинсові штани, коричневі кросівки із надписом «Columbiy», мав ремінь з екошкіри чорного кольору.

Шановні громадяни, якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо особи невідомого або обставин події, повідомте за телефонами: (096) 943-76-13 або «102» чи зверніться до найближчого відділу поліції.

Бердичівський районний відділ поліції