Засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 січня головою Швайківської сільської ради Габріелом МКРТЧЯНОМ було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Швайківської сільської ради. Дана комісія працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На комісію було винесено питання виховання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, а також вирішення питання щодо позбавлення батьківських прав жителя одного із сіл, який самоусунувся від виконання батьківських обов’язків щодо свої неповнолітніх дітей.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Також на комісії було наголошено, що створення нормальних умов для життя та розвитку дітей – прямий обов’язок їх батьків.

Аліна РОГУЛЬКО,

завідувач служби у справах дітей

Швайківської сільської ради