Швайківська сільська рада вітає з чудовим ювілеєм заступника сільського голови Едуарда Євгеновича Томашевського

Чудовий ювілей, гарне свято зустрів сьогодні, 29 січня, заступник голови Швайківської сільської ради Едуард Томашевський!

Шановний Едуарде Євгеновичу! Ви – справжній професіонал -  відповідальний, ініціативний та компетентний, творчий, енергійний і доброзичливий.

Від щирого серця вітаємо Вас, шановний ювіляре, з чудовою святковою подією і зичимо удачі та успіхів в усьому, відмінних можливостей і неймовірних досягнень, здійснення мрій та задумів, сонячної погоди і прекрасного настрою! Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Міцного Вам здоров’я, родинного затишку, добра й тепла!

З глибокою  повагою і найкращими побажаннями – Швайківська сільська рада