Робоча нарада з медичними працівниками Швайківського центру первинної медико-санітарної допомоги

Вирішенню поточних питань була присвячена нарада з медичними працівниками Швайківського центру первинної медико-санітарної допомоги, що відбулась 8 лютого. Долучились до зустрічі голова Швайківської громади Габріел Мктчян та його заступники Олена Лещенко й Едуард Томашевський.

Першочерговим питанням, розглянутим під час наради, стало укладання декларацій з лікарями Швайківського ЦПМСД.

«Нині у громаді спостерігається хороша тенденція. Жителі переукладають декларації з нашими лікарями – Олегом Ковшиковим, Галиною Ковшиковою та Тетяною Складанчук. А це значить, що їм довіряють, цінують та поважають», - наголосив голова громади Габріел Мкртчян.

Незабаром на усіх ФАПах розпочнуться ремонтні роботи. Першими на черзі – Райки. Габріел Мкртчян зауважив, що ФАПи – обличчя громади, тож зміни у будівлях  відбудуться суттєві та значущі.