У Швайківському ліцеї вшанували ветеранів Афганської війни

Перегортаємо  сторінки Афганської війни… Навіть через 33 роки з дня виведення військ війна нагадує про себе невигоєним болем згорьованих родин, що втратили своїх синів. Нагадує муками і стражданнями тих, хто пройшов через неї і залишився живим. З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Швайківському ліцеї 15 лютого проведено цикл заходів «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…».

На заходах були присутні голова Райгородоцької ТГ Максим Самчик  та заступник голови Швайківської громади Едуард Томашевський. Завітали на свято воїни-інтернаціоналісти.

У рамках заходу гості ліцею відвідали пам'ятну екскурсію «Сторінками болю...», яку підготували учні закладу, на чолі з керівником музею Іриною Лисюк.

Сподіваємось, що відлуння Афганістану буде тільки як спогад…  Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

Ірина Лисюк