Габріел Мкртчян: «Вшануймо пам'ять Героїв Небесної Сотні»

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні – наших сучасників, мирних громадян, які віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Вісім років минуло з тих трагічних подій, а біль і досі не стихає.

Небесна Сотня  першою стала на шлях боротьби, яка триває донині, та загинула за правду, незалежність. Герої Майдану  склали іспит на зрілість нашої нації та ціною жертовності  довели, що український дух є незламним, а народ нескореним.

Світла пам'ять про кожного героя, який віддав життя за національну ідею, вільну та незалежну Україну, глибоко в нашому серці. Схилімо голови, згадаймо імена, обличчя...

Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні! Вічна слава!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади