Створення поліцейської станції у Швайківській громаді: крок за кроком до відкриття

У приміщенні, де незабаром постане поліцейська станція, що діятиме у Швайківській громаді, киплять ремонтні роботи. Хід проведення робіт тримає на особистому контролі голова громади Габріел Мкртчян.

«Для Швайківської громади створення власної поліцейської станції – важливий крок для створення безпечного середовища, профілактики правопорушень, охорони прав і свобод людини», - наголосив Габріел Мкртчян.

Громада взяла на себе зобов’язання облаштувати станцію технікою, меблями та усім необхідним для роботи поліцейського у режимі 24/7. Загалом, йде мова про новий рівень поліцейського сервісу. І він стане доступним для жителів Швайківської громади.