Габріел Мкртчян: «Зберімося та станьмо надійним тилом для тих, хто нас захищає»

Кувати Перемогу своєю щоденною працею – з такими словами вкотре звертаюсь до підприємців Швайківської територіальної громади. Втім, я більш ніж переконаний, що підприємства у нашій громаді функціонують та  забезпечують жителів роботою. Важливо зараз не просто працювати, а й вдосконалюватись та сплачувати податки.

Ми розпочали посівну кампанію, яка дійсно є найскладнішою за всю історію незалежності України. На плечах українських аграріїв нині продовольча безпека усієї держави. Тож розраховую, що кожне наше сільськогосподарське підприємство, яке засіває та обробляє землі, зробить все можливе, щоб посівна відбулась як належить. Для українського народу хліб завжди був і є основою життя. Символом миру, злагоди та любові.

Тож працюймо! Громада має жити та  розвиватись!  Зберімось та станьмо надійним тилом для тих, хто нас захищає.

Слава Україні!