Габріел Мкртчян: «Віра і молитва – те, що має нас єднати та робити сильнішими»

Наближається світле свято Великодня. І хоч цей день затьмарений війною, та святкові богослужіння відбудуться у всіх храмах громади. Звісно, з дотриманням заходів безпеки та вимог комендантської години. Питання проведення святкових богослужінь з нагоди відзначення Великодня обговорили на розширеній нараді у райдержадміністрації за участі голів усіх територіальних громад. Долучився до обговорення голова Швайківської ТГ Габріел Мкртчян.

У святкові дні працівники поліції та ДСНС, загони самооборони та добровольчих батальйонів нестимуть службу у посиленому режимі. Богослужіння відбудуть в усіх храмах громади. Графіки попередньо доведені до вірян.

«Святкові богослужіння нині є необхідністю для багатьох з нас.  Віра та молитва – те, що має нас єднати та робити сильнішими. Тож будьмо мудрими та єдиними. Молімося за Україну та її світле майбутнє», - наголосив Габріел Мкртчян.

Голова громади сподівається, що свята у старостинських округах пройдуть спокійно.