Добрі справи жителів громади

Світ не без добрих людей – відоме українське прислів’я, яке втілює народну мудрість про щирість, милосердя та небайдужість. В умовах повномасштабної війни як ніколи важливими є підтримка один одного, розуміння та вдячність.

За сприяння жительки громади, членкині виконавчого комітету сільської ради Надії Мачульської та її сина Валерія Мачульського Швайківський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав комплекти медичного одягу. Одноразовий одяг стане в нагоді медичним працівникам при роботі з небезпечними інфекційними хворобами, таким як COVID.

«Небайдужість жителів громади, бажання допомогти та підтримати один одного – справді важливо та цінно для нас. Дякую нашим благодійникам за допомогу та підтримку медичної галузі», - зауважив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.