Габріел Мкртчян: «Поліцейський офіцер громади – ініціатива, до якої ми прагнемо»

На запрошення очільника  Райгородоцької громади Максима Симчика голова Швайківської громади Габріел Мкрчян відвідав урочистий захід  з нагоди Дня поліцейського офіцера громади, що відбувся у Райгородку.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» успішно втілюється у Райгородоцькій громаді. Стартував він менше року тому. Переваги від його впровадження встигли відчути жителі громади.

Інституція офіцера громади дозволяє створити новий рівень поліцейського сервісу у відділених населених пунктах. Швайківська громада теж планує долучитись до проєкту.

«Повномасштабне вторгнення російської федерації стало на заваді у реалізації наших планів. Ми сподіваємось, що у Швайківській громаді теж незабаром запрацює поліцейська станція. Тим паче, питання безпеки у воєнний час – серед пріоритетних. Поліцейський офіцер громади – ініціатива, до якої ми прагнемо», - наголосив Габріел Мкртчян.