День захисту дітей у Швайківській громаді: кожна дитина має бути щасливою

  • 843

Не таким, як зазвичай, але сонячним та радісним видався День захисту дітей у Швайківській громаді. За ініціативи сільського голови Габріела Мкртчяна та підтримки місцевих підприємців в усіх старостинських округах відбулись тематичні заходи, квести та розваги з іграми, солодощами й подарунками. 

Першими старт святкувань дали наймолодші жителі Мирославки. Дитячий гамір та сміх заполонили сільський Будинок культури. Малеча зібралась на захід «Коли сміються діти – прийшло казкове літо».  А сміху та розваг на зустрічі було доволі. Далі святкову естафету перехопила дітвора з Демчина, до якої на дитячий майданчик завітали фантастичні персонажі, разом з якими діти взяли участь у захоплюючих квестах та конкурсах. Не сумували діти у Швайківці та Катеринівці: вони  стали учасниками розважально-конкурсної програми. Весело та гамірно було на День захисту дітей у селі Райки. Малеча поринула у чарівну та казкову країну дитячих мрій та фантазій. Святковий настрій панував на День захисту дітей у Малосілці. Кожен маленький учасник дійства знайшов розвагу собі до душі. «Діти – наше майбутнє» - переконані дорослі жителі села Слободище, тож 1 червня подарували дітям незабутнє свято, яке викликало щирі посмішки та захоплення малечі.

Щирі усмішки та радість в очах дітей – найкращий доказ того, що проведення таких заходів є необхідним. Війна накоїла багато лиха, але вона  не повинна забирати дитинство у наших дітей. Діти мають бути щасливими. Ми, дорослі, маємо зробити все для того, щоб маленькі та юні жителі громади почували себе захищеними та вільними.