Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає жителів Слободищ з Днем села

Шановні жителі села Слободище!

Традиційно у День Святої  Трійці село Слободище святкує свій День народження! Зазвичай ми зустрічали цей день весело та урочисто. Цьогоріч все не так. Війна змінила наше сьогодення та навчила цінувати те, що ми маємо. А ще дякувати Богу, своїм ближнім, кожному світанку та новому дню.

Шановні жителі села Слободище, маленькі та дорослі, юні та поважні. Дякую вам за вашу працьовитість та мудрість, порядність та патріотизм. Цього року Слободище зустрічає 585-ту річницю – поважний вік, а заодно і вдалий старт для майбутнього розвитку, реалізації успішних проєктів та процвітання. Бажаю усім жителям села міцного здоровя та довголіття, родинного затишку та успіхів. Нехай швидше настане мир, який принесе нам усім довгоочікувану радість та стабільність.

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади