Поважне 85-річчя зустріла жителька села Мирославка Любов Іллівна Сокольнікова

11 червня поважне 85-річчя відзначила жителька села Мирославка Любов Сокольнікова. За дорученням голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна привітати шановану ювілярку завітала староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук.

Любов – чудове ім'я, і жінка його отримала не дарма. Все життя вона дарує любов своїм рідним та близьким. За це Бог подарував ювілярці велику та дружню родину  - четверо дочок, п’ятеро онуків, п’ятеро правнуків  та троє праправнуків. Всі вони -  справжнє багатство для Любові Іллівни.

За плечима у ювілярки – довгі роки роботи на фермі.

Її натруджені руки ніколи не знають втоми. І в обійсті, і на городі в Любові Сокольнікової завжди панують лад та гармонія.

Швайківська сільська рада щиро вітає Любов Іллівну  з поважним Днем народження. Зичимо міцного здоров'я та благополуччя, мирного неба та гарного настрою. Нехай близькі люди завжди оточують теплом, любов'ю та турботою.

З повагою – Швайківська сільська рада