Відбулось засідання виконавчого комітету Швайківської сільської ради

Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Швайківській сільській раді 13 червня. На порядку денному – три питання, які оперативно розглянули члени виконкому.

Процедура перейменування вулиці Бубівка у Мирославці на честь загиблого Героя російсько-української війни Романа Юрчука дійшла до логічного завершення. Передували прийняттю цього рішення затвердження інших рішень виконавчого комітету та сесії, проведення громадських обговорень. Ініціативу сільського голови Габріела Мкртчяна підтримали жителі села.

Одноголосно члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення «Про утворення  комісії з питань захисту прав дитини Швайківської сільської ради».

Затвердили на засіданні Положення про квартирний облік.

Ознайомитись з проектами рішень можна на офіційному сайті Швайківської сільської ради.