У Швайківській громаді працювала мобільна бригада ЮНІСЕФ

  • 639

Фото без опису

У Житомирській області реалізується проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні  команди». Даний проєкт втілює  Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці та за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерства соціальної політики України.

В рамках реалізації проєкту Швайківською сільською радою було організовано інформаційну зустріч мобільної мультидисциплінарної команди, яка локалізована на базі КУ «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради, в Мирославському старостинському окрузі Швайківської сільської ради.

Психолог, лікар-терапевт, юрист на чолі з керівником бригади Аллою ТХОРЕНКО та завідувач служби у справах дітей Аліна РОГУЛЬКО зустрілися з внутрішньо переміщеними особами та їх дітьми, надали фахові консультації та проінформували про можливі напрямки підтримки від ЮНІСЕФ.

На зустрічі піднімалися витання трудових відносин у воєнний час, процедура фіксації пошкоджень житла (або його руйнування), порядок отримання міжнародної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, сімей з дітьми. Також бажаючі могли отримати поради від лікаря та психолога.

Фото без опису

 

Завідувач служби у справах дітей Швайківської сільської ради

Аліна РОГУЛЬКО