Швайківська сільська рада вітає з Днем народження голову Бердичівської районної ради Олександра Балянова

28 червня святкує свій День народження голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов.

Шановний Олександре Олександровичу, Ви – чудовий керівник, мудра та порядна людина.

Нехай Ваш життєвий досвід допомагають досягати нових висот, а лідерські якості та відповідальний підхід до справ стануть запорукою майбутніх звершень.

Щиро бажаємо Вам яскравих посмішок, добрих справ, неймовірних успіхів, насичених кольорів життя. Нехай Вас завжди підтримують та надихають рідні люди, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Міцного Вам здоров’я, задовлення від роботи, успіхів, злагоди та достатку.

З повагою – Швайківська сільська рада