26-ій річниці Конституції України присвячується…

  • 714

З обмеженнями  та дотриманням заходів безпеки у Швайківській громаді відзначили День Конституції України. Захід відбувся у клубі села Райки.

26-та річниця ухвалення Основного Закону держави – подія значуща та важлива. Цьогоріч Україна відзначає День Конституції в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення російської федерації.

Працівники культури громади спільно з учнівською молоддю згадали у молитвах Героїв, які віддали свої життя за майбутнє України. Дмитро Кузьменко, Руслан Юсупов, Роман Юрчук – пам'ять про загиблих гуртує нас, дає мудрість та наснагу для зміцнення держави на власній землі.

Понад 8 років триває війна. Громада вдячна усім землякам-героям, які захищають рідну землю. Ми пишаємося воїнами, жителями наших сіл, які отримали високі державні нагороди -  Сергієм Бліновим, Олександром Орлюком, Кирилом Орлюком та Анатолієм Стучиком. Героїзм українців у відстоюванні прав та свобод став прикладом для всього світу.

Стаття 3 Основного Закону держави говорить: «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність...». Цінності, що прописані у Конституції, єднають наш народ у боротьбі проти російського агресора. Ми, українці, знаємо, що житимемо вільно на своїй землі. Ми віримо нашим Збройним Силам та рухаємось впевнено до перемоги.