Добрі справи ДБФ «Карітас-Спес» у Швайківській громаді

Швайківська територіальна громада має численних друзів та прихильників, які готові допомогти, підтримати, запропонувати співпрацю. Вкотре жителі громади отримали допомогу у вигляді продуктових наборів від ДБФ «Карітас-Спес».

Цього разу пакунки дістались одиноким особам похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Ці люди потребують нашої  підтримки та турботи. Особливо зараз, коли в країні триває повномасштабна війна. Також допомога була надана сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю та багатодітним родинам.

«Ми вдячні благодійникам за допомогу та підтримку. Розраховуємо на подальшу співпрацю та увагу до нашої громади», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Саме згуртованість та небайдужість допоможуть нам пережити складні часи та вистояти. Тож з підтримкою небайдужих рухаємось далі до Перемоги.