Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає з Днем Сил спеціальних операцій

29 липня своє професійне свято відзначають  воїни наймолодшої та найсучаснішої складової Збройних Сил України – Сили спеціальних операцій.

Сьогодні воїни-спецпризначенці  є одними з найбільш підготовлених військовослужбовців Збройних Сил України, здатних успішно діяти та перемагати противника у час повномасштабної війни. Починаючи з 24 лютого, ССО активно включились у боротьбу з окупантами та продовжують знищувати колони техніки і живу силу противника. Про більшість операції, у яких беруть участь спецпризначенці, поки що не можна розповідати, та прийде час і ми дізнаємось про героїчні  подвиги воїнів ССО.

Шановні воїни-спецпризначенці, щиро вітаю вас зі святом! Бажаю вам здоров'я, родинного добробуту та новий звершень! Вперед до Перемоги та повного звільнення України від рашистської навали!

Слава Силам спеціальних операцій!

З повагою – Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади