Світла пам'ять воїну: життя за Україну віддав уродженець села Райки Михайло Сергіюк (ОНОВЛЕНО)

З невимовним болем ми сприймаємо кожну звістку про загибель наших захисників. Про чергову втрату на фронті стало відомо жителям Швайківської громади.

30 липня у населеному пункті Мар'їнка Донецької області загинув уродженець села Райки, житель міста Бердичева  Михайло Онуфрійович Сергіюк.

Чоловік був призваний до лав Збройних Сил України 12 травня 2022 року під час загальної мобілізації. Проходив військову службу на посаді старшого навідника мінометної батареї механізованого батальйону військової частини А 7014.

Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян, сільська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Ніколи не забудемо! Ніколи не пробачимо!

Поховання Героя відбудеться в селі Райки. Просимо усіх жителів зібратися завтра, о десятій годині ранку, щоб утворити живий коридор від в'їзду в село до кладовища. Давайте з гідністю зустрінемо Героя та проведемо в останню путь.