Мистецький релакс у Райках: Ебру творить дива

  • 498

Познайомити дітей Швайківської громади з технікою Ебру, розкрити усі таємниці малювання на воді завітали у Швайківську громаду педагоги Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова: практичний психолог  Леся Вікарій та керівник гуртка «Юні орнітологи» Ніна Ваховська.

Гості прибули на запрошення начальника відділу освіти, молоді та спорту Жанни Карпенко та завідуючої служби у справах дітей Аліни Рогулько. Мистецький релакс відбувся за сприяння голови громади Габріела Мкртчяна. Творчий захід пройшов у Райківській гімназії. Допомогли у його проведенні завідувач клубу Олена Реготун та вчитель гімназії Людмила Дуднік.

«Розум дитини перебуває на кінчиках її пальчиків», - говорив український педагоги Василь Сухомлинський. Малювання в техніці Ебру мотивує до творчості, розвиває уяву, здібності дитини.  Малювання на воді має давню історію та свою філософію. В основі техніки лежать правильні природні форми, а саме – коло. Кожна крапля, яка потрапляє на воду, розтікається в коло, яке можна перетворити в будь-яку бажану форму. Цінність мистецтва Ебру визначається не тільки результатом, а й самим процесом.

«Не обов’язково бути художником, щоб малювати  в техніці Ебру. Наші діти  створили незвичайні малюнки та отримали неймовірне задоволення від уроку. Дякую нашим гостям, дивовижним педагогам Лесі Вікарій та Ніні Ваховській за чудовий урок», - наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту Жанна Карпенко.

Малювання в техніці Ебру нікого не залишило байдужим. Діти з нетерпінням чекають наступного мистецького уроку, який дозволяє відчути себе художником та фантазувати без кордонів.