Швайківська сільська рада вітає з Днем народження начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка

6 серпня свій День народження зустрічає начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко -   чудовий керівник, мудрий управлінець, відповідальна та порядна людина.

Шановний Віталію Івановичу, протягом трьох років Ви впевнено та послідовно керуєте Житомирщиною, втілюючи в життя успішні проєкти та ініціативи. Завдяки Вашій наполегливості, принциповості та працьовитості область рухається вперед та розвивається. У час повномасштабної війни Ви зуміли організувати злагоджену роботу, надаючи постійну підтримку Збройним Силам України, внутрішньопереміщеним особам та усім, хто потребує допомоги.

Від душі зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів, душевної гармонії та родинного затишку. Миру та перемоги Україні. Нехай Ваша життєва дорога й надалі рясніє добрими справами та частіше пролягає через Швайківську громаду.

Поважаємо та цінуємо Вас!

З найкращими побажаннями, голова Швайківської громади Габріел Мкртчян та сільська рада