Профілактичний рейд «Літні канікули» у Демчині: питання догляду дітей на контролі

Профілактичний рейд «Літні канікули» відбувся 5 серпня в Демчині.

Участь у виїзді взяли представники ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції Олеся Чубоха та Денис Ярандін, староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук, завідувач служби у справах дітей Аліна Рогулько.

Під час  рейду здійснено обстеження житлово-побутових умов сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Проведено профілактичні бесіди з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків. Також здійснено перевірку стану утримання, навчання та проживання дітей, позбавлених батьківського піклування, які нещодавно були влаштовані під опіку до жительки нашої громади.