День Незалежності України у Швайківській громаді: «Ми є, були і вічно будемо!»

  • 1392

Найдорожча серцю кожного з нас рідна Україна відзначила 31-ий День народження. День Незалежності України – привід для кожного задуматись, хто ми є і ким хочемо бути в майбутньому. День Незалежності – свято єдності, рішучості та стійкості.

Єдиною родиною зустріла 31-шу річницю Незалежності України Швайківська громада. В клубі села Райки відбулись урочистості, що наповнили душу кожного  гордістю, вірою та світлою надією.

Святе Письмо говорить, що спочатку Бог розселив людей по всьому світу і кожному дав землю. Богом дана земля є святою та рідною. Тому її захист – найперший обов’язок кожного народу.  Для українців такою землею є Україна. Вона полита потом і кров'ю сотень поколінь наших працелюбних та героїчних предків, які зберегли солов’їну мову, а нас самих наділили веселою вдачею, працьовитістю та високою мораллю. 24 серпня 1991 року Верховна Рада урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави, символом суверенітету якої став синьо-жовтий прапор.

«Дорогі земляки, щиро вітаю вас з 31-ою річницею Незалежності України! Нехай настане довгоочікуваний мир та спокій. Бажаю усім добра та злагоди, здійснення мрій та щасливого майбутнього у вільній, незалежній Україні», - побажав голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

23 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався, що у буремні 90-ті Україні вдалось зберегти мир. Але війна не оминула нашу державу... вона триває вже вісім років років, понад півроку – повномасштабна.  За цей час ми зуміли багато усвідомити, осягнути. Нині майже кожну родину так чи інакше обпалило полум’я військових дій.

На жаль, горе і біль не оминули нашу громаду. Загинули справжні патріоти української землі: Руслан Юсубов, Дмитро Кузьменко, Роман Юрчук, Михайло Сергіюк. Подяками Швайківської сільської ради нагороджені батьки та дружини полеглих Героїв.  

Швайківська громада пишається земляками, яких відзначено високими державними нагородами – Сергієм Бліновим, Олександром Орлюком, Кирилом Орлюком, Анатолієм Стучиком, Олександром Слабиком, Валентином Костюком, Олегом Платоном. Дякуємо воїнам за мужність та героїзм.

На урочистостях з нагоди 31-ої річниці Незалежності України голова Швайківської громади Габріел Мкртчян нагородив Подякою військової частини А4080 військовослужбовця Василя Рогачова. Нагороду отримала мама воїна – Галина Рогачова.  Громада доземно вклоняється усім матерям, які чекають, чекали і будуть завжди чекати своїх синів з нелегких доріг війни.

У Незалежності України день народження святкує славне село Райки – невелике, квітуче, красиве. Тож вітання линули і з нагоди цього свята.

Вкотре працівники культури громади, діти зуміли подарувати гарний настрій присутнім на урочистому заході.  Люди вірять, що наступний День Незалежності ми святкуватиме у мирній Україні, адже з нами Бог, правда та справедливість.