Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян: «Вшановуймо світлу пам'ять загиблих захисників України»

29 серпня ми вшановуємо пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави.

Нині Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність та територіальну цілісність України проти російського агресора. Понад вісім років триває війна, півроку – повномасштабна. У цій війні Україна має тисячі поранених та загиблих мужніх оборонців. Вони поклали свої життя на вівтар свободи та світлого майбутнього України. Серед них і наші земляки – Руслан Юсупов, Дмитро Кузьменко, Роман Юрчук, Михайло Сергіюк.

Тож цього дня висловлюю щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні  з російським окупантом своїх рідних. Ми у вічному боргу перед матерями та батьками, які виховали мужніх та сміливих патріотів.

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну! Пам’ятаймо та шануймо Героїв!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади