День пам'яті захисників України у Швайківській громаді: будьмо гідними тих, хто віддав життя за Батьківщину

На початку тижня у Швайківській громаді вшанували захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян, старости, працівники сільської ради поклали квіти на могили полеглих Героїв російсько-української війни. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Руслана Юсубова, Дмитра Кузьменка, Романа Юрчука, Михайла Сергіюка… Пам'ять про полеглих воїнів житиме вічно у серцях рідних, близьких, односельчан.

«Пам'ятати про тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України – наш обов’язок. Будьмо гідними світлої пам'яті Героїв», - наголосив Габріел Мкртчян.