Співчуття з приводу смерті Героя, захисника Ігоря Олеговича Цициморова

Знову сумна звістка сколихнула Швайківську територіальну громаду. У війні з російськими окупантами загинув колишній житель села Слободище Ігор Олегович Цициморов.

Чоловік народився 14 квітня 1986 року в селі Квітневе Коростишівського району.  В 1993 році переїхали з сім'єю в Слободище. Тут навчався в школі, а після її закінчення працював в ПП «Слободище». Згодом зустрів свою долю, кохану дружину Світлану, з якою вони народили й виховували двох чудових діток Артура і Злату.

У 2013 році молода родина переїхала в село Пединки Любарського району, де проживає й дотепер. В Слободищах залишилась жити мати, брат та рідні Героя.

Швайківська сільська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого Героя Ігоря Олеговича Цициморова. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами. Вічна пам'ять і слава українському воїну. Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі.