Габріел Мкртчян привітав підопічних Бердичівського Геріатричного пансіонату

Висловити слова шани, вдячності  та тепла підопічним Бердичівського Геріатричного пансіонату завітав голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку, який ми традиційно зустрічаємо 1 жовтня, давно став днем єдності поколінь.

«Піклування про людей поважного віку – важлива для всього суспільства справа. Старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути гідними людьми. Щиро дякую колективу Геріатричного пансіонату за турботу про старше покоління, професійність та душевну щедрість», - зазначив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Користуючись нагодою, Габріел Мкртчян привітав зі святом колектив пансіонату в особі директора Тетяни Переходкіної, яка, між іншим 30-го вересня зустрічає свій День народження. Габріел Мкртчян подякував колективу за наполегливу, самовіддану працю, професійність та доброту. Подяки Швайківської сільської ради удостоєний завідувач медичного відділення Бердичівського Геріатричного пансіонату В'ячеслав Майданов.

Бердичівський Геріатричний пансіонат – місце, де працюють професіонали. Підопічні закладу  отримують достатній рівень турботи, комплексну допомогу та нагляд.