Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає з професійним святом працівників освіти

2 жовтня дружня освітянська родина зустрічає професійне свято.

День вчителя – свято мудрості, вдячності та шани. У кожного з нас в житті був вчитель або вчителі, які вплинули на особистісне становлення та розвиток, спрямували та допомогли обрати життєву стежину.

Шановні педагоги, ветерани освітянської ниви, ми щиро вітаємо вас зі святом. Дякуємо за невтомну працю та наполегливість. Ви  сієте добро та мудрість у душах своїх учнів. Завдяки вам вдалось виховати та сформувати нове покоління патріотів України, які мужньо стоять на захисті та обороні держави.

Бажаємо вам впевненості та бадьорості, здоров'я та натхнення, поваги та любові. Нехай кожен день буде цікавим та насиченим, а учні радують своїми успіхами та досягненнями. Мирного неба та швидшої Перемоги Україні!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади