День туризму у Швайківській громаді: свято емоцій, драйву та активного дозвілля

  • 720

30 вересня  у Швайківській громаді відзначили День туризму. Локацією для проведення військово-патріотичних змагань був обраний мальовний берег річки Гнилоп'ять, що в селі Слободище.

У змаганнях взяли участь сім команд, по одній  з кожного села (команди с.Катеринівка, с.Мирославка, с.Швайківка, с.Райки, с.Демчин, с.Слободище та с.Малосілка). 

Для організації заходу був запрошений відомий на теренах Бердичівщини тренер зі спортивного орієнтування Володимир Байдик. Перед початком змагань тренер провів майстер-клас, за що діти та педагоги особливо вдячні.

«Такі змагання популяризують здоровий спосіб життя серед учнівської молоді, стимулюють до ведення активного та рухливого дозвілля», - наголосила начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанна Карпенко.

Переможцями змагань стали господарі свята -  команда села Слободище, ІІ місце зайняли діти з Мирославки, ІІІ –  села Демчин. Після змагань учасників частували смачною юшкою та солодощами. Діти  отримали  гарний настрій та неймовірні емоції.