Мистецтву виходу із кризової ситуації навчали жителів Швайківської громади

Сьогодні всі українці переживають спільну трагедію, яка відбивається на нашій психіці. Війна завдала кожному особистої болючої травми, впоратися з якою самостійно часом складно. З метою надання психологічної підтримки, у Швайківську громаду завітали фахівці Фонду Ріната Ахметова. Зустріч відбулась у клубі села Райки.

Відкриття власних механізмів стабілізації психіки, виходу із кризової ситуації та мотивації – серед головних напрямків роботи з психологами. Змістовно та доступно фахівці розповіли про вихід з кризових ситуацій, подолання травматичного досвіду. Цінними виявились поради щодо подолання панічної атаки.

Загалом зустріч пройшла насичено та цікаво. Її учасники отримали цінні знання та корисні поради.