Спільна справа Швайківської та Райгородоцької сільських рад: Габріел Мкртчян та Максим Самчик передали автобус для потреб ТрО

Добрі справи об'єднують та надихають. Особливо, якщо вони стосуються надання допомоги для наших захисників. Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян та Райгородоцької громади Максим Самчик надали суттєву підтримку для нашого Батальйону територіальної оборони у вигляді автобусу.

Сільські ради долучились до виконання мобілізаційних завдань. Спільно відремонтували автобус, забезпечили запчастинами та паливно-мастильними матеріалами. Габріел Мкрчян та Максим Самчик разом відвезли автобус, прихопивши для військових й інші смачні та потрібні гостинці.

Наш Батальйон ТрО має потребує в забезпеченні транспортними засобами, тож привезений автобус дійсно принесе користь та допоможе  воїнам. Підтримка ЗСУ має бути ефективною – саме в цьому напрямку й надалі продовжать співпрацю Швайківська та Райгородоцька сільські ради.