Габріел Мкртчян вітає працівників культури з професійним святом

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Швайківська громада багата на таланти. Ви, які ніхто, вмієте створити гарний настрій, подарувати хвилини радості та позитиву. Завжди захоплюсь вашою працею та талантом! Низький уклін вам за святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру, що особливо цінно нині – у час повномасштабної   війни. Ви формуєте духовність, взаєморозуміння, почуття національної гідності та злагоди у суспільстві.

Дякую вам за працю. Бажаю міцного здоров'я, родинного тепла, творчих успіхів та злетів. Нехай втіляться в всі життєві плани та задуми, швидше настане Перемога, прийде довгоочікуваний мир та спокій.

З повагою - Габріел Мкртчян,

голова Швайківської громади