Мова – зброя: День української писемності та мови у Швайківській громаді

«Ну що б, здавалося слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється -  ожива, як їх почує!..» (Тарас Шевченко).  Сьогодні, 9 листопада, ми відзначаємо День української писемності та мови.

Мова – найважливіший засіб спілкування та пізнання, один із ключових факторів незалежності України. Слово – зброя у боротьбі з окупантом. Протягом багатьох століть українську мову намагались знищити, заборонити, адже у ній закарбований код нації, наша сила та єдність. З нагоди свята Габріел Мкртчян привітав вчителів української мови Швайківської громади, адже саме вони закохують дітей в красу рідної мови, відкривають таємниці граматики та пунктуації, синтаксису та фонетики. Вони відкривають дивовижний світ казкових героїв та метафоричних  образів української літератури.

«Спасибі вам за працю, витримку, терпіння, послідовність та самовладання. Досягайте нових вершин та навчайте дітей із задоволенням», - побажав Габріел Мкртчян.